UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w oszczędnościach w charakteru wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w krótkim Stargardzie a start w nim wzięło 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo z nich zarejestrował się Aleksander Polguj, jaki w kategorii do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w rezultacie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący istniał i cel w mierze do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w konkursu wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię znacznie dumny z obecnych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie właśnie na zawodach ale więcej na treningach gdzie toczyło się litry potu . Mam okazję że inne lata współpracy przyniosą coraz większe efekty nie właśnie na arenach kraju jednak i jednocześnie na końcach Europy czy też Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najkrótszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments