Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W głównych dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten nowy konwój św. Mikołaja, zestawiony z innych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w tymże roku tylko 3 z polskich miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie tylko przez samych internautów. Na przykład ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansa wybrania wszystkich miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich istnieje ponad Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak najogromniejszą miarę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja kończy się w dwóch etapach. W terminie Poziomu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dodać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z firmą miasta nie może wywoływać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesu dwuczłonowych nazw miast, miasto winno być stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Poziomu II Akcji przechodzi 10 miast, które otrzymały najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani są okazję na nowo oddawać głosy na 10 miast wybranych w Kroku I. W 3 miastach, które uzyskają najwięcej głosów w Czasie II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zachęca do wspólnej zabawy znajomych i całe rodziny. Będzie bogata m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą przeprowadzać gry, konkursy i radości z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments