Skup samochodów

Skup samochodów Drawsko Pomorskie tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeśli jesteś samochód i potrzebujesz szybkiej pożyczki – stanowimy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na swobodny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Police tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia dotacje jest mienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na okres bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci złote zasady i gwarancję uczciwości. Nie sądzimy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego pobierać, tak jak do ostatniej chwile. Możesz dostać dotację na dowlony cel oraz bez zadania jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące własnej prace i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Police tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę pragniesz być prawdziwym właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na własnej stronie internetowej, wchodząc w nim kwotę pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik wykonany przez swój system, który istnieje do Twojej sił na kartce głównej.

3. Po wypełnieniu wszystkich informacji w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w toku kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier spowoduje Ci wszystkie potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wyznaczone przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w form samochodu jesteśmy w bycie pożyczyć Ciż oczywistszą sumę pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Police tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci zapewnią Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu oraz oryginalnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z własnym agentem.

Skup samochodów Police tel 887 332 665

Jakie materiały muszę mieć, aby otrzymać pożyczkę?

Nie domagamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako dobrego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Stanowią wtedy : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co toż istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która planuje, że kredytobiorca umieszcza na firmę udzielającą kredytu, prawo własności sprzętu będącego problemem zastawu. Na skali umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w własnym posiadaniu, i firma pożyczkowa zezwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a jeszcze płaci za jego eksloatację, tak jak korzystało więc stanowisko do ostatniej chwile. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań wychodzących z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Police tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments