Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W nowym jesiennym meczu Kotwica wygrała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż koniec tego konkursu mógł stanowić idealniejszy. Goście przez prawie całą drugą część grali w 10., oraz ponadto rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na miarę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Stara zatem piąta wygrana Kotwicy z rodzaju i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był szczęśliwy ze zdobycia trzech punktów, to znaczył, iż w atrakcji jego zespołu brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy winno stanowić trzy do niczego, a wtedy grałoby nam się łatwiej. Wykonujemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że zawieramy te trzy artykuły i wciąż jesteśmy w walce. Mamy obecnie trzy miesiące, aby odpowiednio przygotować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Musimy a w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z sukcesem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie oraz uważa sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, i jego rywalem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments