Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych notowali na lokalnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., natomiast to już wychodzi z akt procesowych i jeszcze na to pokazywali już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, żeby nie wysłane smsy. – Inna taka reklama, iż posiada dość tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, kiedy będę dążyła to jedna się odezwę – mówi jeden z członków rodziny zamordowanej kobiety. Toż była świeża wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się teraz na znaczenie, pod kątem morderstwa, okazało się, iż ta relację była bez sensu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, także do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, oddało się dziwne, że nawet spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Pokazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo dobrze w jakich okazjach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko myśli na to, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, iż nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna okazała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, jeżeli je odwiedzili, jego różny klient pokazał, że kupował dom z pełnym wyposażeniem, a nawet z pracami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Płynęłoby spośród tego, że kobieta wyjechała zagranicę, ale nawet nie wzięła walizki również nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt spośród obecnym może wynosić Mariusz G. Tyle, iż nie było owo takie proste. Jego lokalizacja w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, to nie pasowało. Co ciekawe, potem zaprezentuje się, że Aneta D. przez pewien czas wpadałam się z Mariuszem G., przynajmniej jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi rozmawialiśmy, nie widzieli (Mariusz G. został przyłapany na dwa dni przed naszym ślubem z różną kobietą). Uważały ich a nowe kobiety. Mieszkanie, która zamordowana kobieta posiadała, było wynajmowane. Ona sama żyła w następnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że kiedyś jej nie widzieli, stąd także jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu samej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby już wiadomo, że członki są że na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich samych oraz stanowi niezmiernie skomplikowana. Więc taż kwestia tak długo była. Aneta D. została zabita we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak radzi chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie mniejsza niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments