KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z centra nad Parsętą nie zwalniają tempa. W ostatni weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli wkład w urzędach „Battle of the Castle” organizowanych przez związek ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams tworzyła się z czterech zawodników, z jakich każdy uczestniczył w kolejnej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła własne moce w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody zbierały się z czterech różnych konkurencji i finału dla najlepszych sześciu zawodników z konkretnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z którą przyszło się zmierzyć to bieg (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Teraz na wstępu zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i każdy spośród nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to dowód siły, wytrzymałości i gimnastyki i formie, czyli typowy CrossFit.

Do celu przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie każdy spośród nich wspaniale się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w finale jednym punktem wywalczyła mieszkanie na podium oraz były więc dla niej ważne tego gatunku zawody. Mikołaj Dorosz również dzięki świetnemu celowi dał sobie zwycięstwo w domowej kategorii. Jedyny w niniejszych zawodach okazał się Damian Świtliński , który osiągnięcie w „Battle of the Castle” dał sobie jeszcze przed finałem. Niewiele do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin zaszedłem w silnie obsadzonej kategorii wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments