kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Człopa gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za toż w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go sprawdzić już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski wspólnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Stepnica gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach odgrywających podstawowe role. Wiadomo nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 dopasowują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W przeciwnej strony dostajemy wątki trzech różnych form, jakie w dowolnym etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która osiąga wielkie plany, żeby odmienić nasze życie na ciekawsze. Zawiera ona kontrakt na głęboki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu chce położyć się na pełne życie. W tymże tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) pochodzi z więzienia także musi sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, przynajmniej nie stanowi gwoli niej to prawe, ponieważ przez całe jej życie była utrzymanką innych. Opływająca do tej chwili w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z serii Siekiera nadal ukrywa się w Maroko, gdzie prezentuje naszego przyszłego męża Amira, który ujawnia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój stworzy dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Stepnica gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą treścią jest element Darii i jej problem z Kolumbijczykami. Z jednych racji ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do kraju tona kolumbijskiej kokainy jest zapewnić jej prowadzenie nad rynkiem, jednak historia dokonuje się utratą towaru i dorosłymi kłopotami. Niania popada w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, jednak to odpowiednio Daria jest porządnie zorganizowana do innej rzeczywistości. Od początku pięła się po szczeblach mafijnej kariery bez męskich pleców i właśnie otrzymuje się na szczycie gangsterskiej drabiny. To w jej problemu pojawiają się modne i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) i jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w charakter całej historii, dając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym obrazie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i wiązania ich z jedną, kluczową rolą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w historię filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście z tego, że potrafi wydobyć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Stepnica gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi daj przygotowana do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją sytuację w zbyt dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczbie połowie filmu Vegi i w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi pewnie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny części nie powtarzają się sztuczne. Od razu widać, że na film był poświęcony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja porusza się do Maroko czy Kolumbii, to oczywiście tam odbywa się też plan filmowy. Dzięki temu film składa się świetnie na ekranie. Widz widząc go zawiera poczucie rzeczywistości i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest stały także z dowolnym innym filmem stara się jakością wizualną przybliżać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, i w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich roli jest jako dużo dostępny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walk z tematami komediowymi, gdzie mamy kilka zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują od niego fani i im to gra, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do gustu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Stepnica gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments