wiadomości łeba

Klasyczne zdjęcie na plaży

Pomorskie

Zbliża się okres letnich wakacji, urlopów i pięknej pogody. Tysiące, a może i dziesiątki tysięcy turystów nie tylko z Polski pojedzie nad Morze Bałtyckie. Cudowne krajobrazy, szerokie, piaszczyste plaże, wydmy a oprócz tego fale, to przepiękny nadmorski pejzaż.

Klasyczne zdjęcie nad morzem

 

Idealne miejsce na relaks, szaleństwo i wspaniała okazja na spędzenie wolnego czasu z rodziną i swoimi przyjaciółmi. Jest tyle cudownych miast w pobliżu morza Bałtyckiego, że aż strasznie ciężko jest zdecydować się na dokładny kierunek. Kołobrzeg, Jastarnia, Świnoujście, Łeba, to niewątpliwie miejscowości jedne z licznych cudownych miejsc w naszym kraju. Nasz wolny czas na wakacjach będziemy mogli spożytkować na faktycznie wiele różnorakich sposobów – podróż statkiem, na skuterze wodnym bądź na dmuchanych bananach to wspaniałe zabawy na wodzie. W niektórych miastach dostępne są także wesołe miasteczka dla dzieciaczków a oprócz tego automaty z grami. Z pewnością skorzystają z nich także osoby dorosłe, ponieważ absolutnie nie jest to zabawa wyłącznie dla dzieci.

Znakomitym pomysłem jest też sesja nad morzem. Cudowne, zapierające dech widoki, pełne słońce, a co za tym idzie doskonałe oświetlenie, to znakomite warunki do pstrykania zdjęć.

Klasyczne zdjęcie nad morzem będzie zjawiskowo wyglądało w rodzinnym albumie. Zdjęcia, w momencie kiedy turlamy się z wydm, to wyłącznie jeden z wielu przykład. Można też wyposażyć się w wodoszczelne etui do naszego sprzętu fotograficznego i wykonać zdjęcia w wodzie albo pod wodą.

Są to na pewno twórcze pomysły na sesje, które zainteresują naszych przyjaciół i krewnych. Musimy pamiętać o tym, żeby z obiektywami bardzo uważać na plaży – upadek obiektywu do piachu może nawet zwiastować jego naprawdę poważną awarię.

Źródło artykułu na portalu wiadomości Łeba

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments