Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na domu Urzędu Miasta, ma stać usunięty w najszybszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym jedynym zniknie problem połączony z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Zdaniem tych ról, pozbawiona tego znaku katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na reklamie Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede ludziom ze powodu na swoją siła.

– Uważa się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki natomiast tenże krzyż powinien się tam pojawić, tak jak znajduje się w rzeczywistości na katedrze – występowała w dyskusji z naszym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w historii przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie jednak dyskusji na temat ewentualnych kolei na banerze.

W najszybszą sobotę reklama Karty Człowieka ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto traktuje żyć przygotowane na prawdziwa, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Decyzja o zdjęciu banera nie jest zatem związana z pismem, które do nas wpłynęło w ubiegłym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner uważał się na domu magistratu z paru miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments