AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE WAŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE WAŻNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

W związku z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi klientów oraz pasażerów.
Od najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej obowiązywać będzie pełen zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we pełnych autobusach zostaną wyłączone z użytku.

Również z soboty, 14 marca autobusy przesuwać się będą jedynie i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym jednym rozkład drogi w dni robocze przestaje być niezbędni do usunięcia. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Spółki będzie również nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich klientów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą dostępne bez zmian.

z zmian biuro obsługi użytkownika w stolicy Spółki nie będzie brać interesantów. – Na każde wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy jedynie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie złożyć do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed przejściem do Spółki Można je nadawać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments